• Vleky nejsou v provozu
  • Skibus není v provozu
  • Live kamera
  •  
  •  
Severka.eu

Dopravní spojení autobusem


Skibus

Skibus Severka v provozu o víkendech, pololetkách a jarních prázdninách F-M a Karviná.

Pozor změna! Při zájmu o Skibus nutno napsat den předem do 21:00 sms na číslo 608 825 038 ve formátu: chci skibus z (místo stanovište v trase Ski busu).
V případě, že nebudou žádné objednávky skibus nepojede.

Děkujeme za pochopení.


Jízdní řád:

6:45 Havířov, Vlakové nádraží

6:49 Havířov, Městský Úřad

6:51 Havířov, Obchodní dům Elán

6:52 Havířov, Nemocnice

6:53 Havířov, Suchá, zastávka Sídliště

7:08 Orlová, STS

7:12 Orlová, Pošta (směr nemocnice)

7:15 Orlová, Nemocnice (na Masarykově třídě)

7:30 Karviná, Vlakové Nádraží

7:35 Karviná, Bazén

7:37 Karviná, Slezská Univerzita

7:40 Karviná, Tesco, Autobusová zastávka

8:00 Český Těšín, Autobusové stanoviště (možnost domluvit počkání na vlakový přípoj z Ostravy)

8:10 Třinec, Vlakové nádraží

8:15 Třinec, Slovan

8:30 Návsí, Vlakové nádraží

8:35 Jablunkov, Městský Úřad

8:45 Dolní Lomná, Restaurace Mánes (u Areálu Matice Slezské)

8:50 Ski Areál Severka

Zpět odjíždí Skibus 15 minut po ukončení provozu.

Kontakty:

Marcel Bogocz (řidič) +420 603 516 870

email: ski@severka.eu

Skibus Severka je pro návštěvníky Ski Areálu Severka ZDARMA!